Пошук
Вхід на сайт
Сервіс
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Хіти продаж
Головна » 2015 » Май » 28 » Студенти «Львівської політехніки» перемогли в національному конкурсі «Професіонали майбутнього 2015»
11:09
Студенти «Львівської політехніки» перемогли в національному конкурсі «Професіонали майбутнього 2015»

За результатами 9-ї національної програми підтримки талановитих студентів «Професіонали майбутнього 2015», фінал якої відбувся 25 травня, команда НУ «Львівська політехніка» стала переможницею конкурсу і отримала грант у розмірі 125 тис. грн. на навчання. Неочікуваним відкриттям року став виступ команди дівчат Запорізького національного технічного університету, які посіли друге місце і отримали в подарунок планшети. Команда НТУУ «Київський політехнічний інститут» посіла третє місце і отримала в нагороду електронні книги. 

«Висловлюю щиру подяку компанії «МТС Україна», яка приділяє велику увагу розвитку студентів і заохочує їх стипендіями. Я вважаю, що це основа підготовки кадрів, коли разом працює бізнес, держава і наука», – розповідає куратор команди НУ «Львівська політехніка», завідувач кафедри «Телекомунікації», д.т.н., професор Михайло Миколайович Климаш. 

«Цього року мене надзвичайно вразили дві речі. По-перше, це високий рівень підготовки робіт і їх грамотність з технічної точки зору. По-друге, мене приємно здивувала кількість дівчат у командах, які складають гідну конкуренцію хлопцям, а інколи навіть і дають їм фору. Освіта та наука, це, в принципі, один із небагатьох напрямків, де Україна може конкурувати у світі. Наші вузи, у тому числі й учасники конкурсу «Професіонали майбутнього», такі як «КПІ» та «ХПІ», щороку укріплюють свої позиції у світовому рейтингу вузів QS World University Rankings. Тому саме зараз, у нелегкі для країни часи, дуже важливо підтримувати освіту і заохочувати молодь до наукових розробок», – ділиться враженнями технічний директор «МТС Україна» Андрій Терещук. 

Партнери, компанія Huawei та «БАНК «ЮНІСОН» заснували дві номінації в рамках конкурсу «Професіонали майбутнього 2015». Представник компанії Huawei, яка увійшла у ТОР 50 найбільш інноваційних компаній світу, персонально нагородив команду Національного авіаційного університету, що представила «Найбільш інноваційне рішення» смартфонами Huawei. А за «Краще фінансове рішення» команда Запорізького національного технічного університету отримала принтери від «БАНК «ЮНІСОН». 

«Незважаючи на те, що не всі команди були у рівних умовах – наприклад, команда з Донецького університету змушена була працювати не на своїй рідній базі, а в Красноармійську, де умови навчання відрізняються від тих, що в Києві чи Львові – усі команди впоралися зі всіма складнощами. Особливо порадувала команда дівчат із Запоріжжя, які чітко розставили акценти у своїй роботі. Львів, як завжди, виявився на висоті. Хотілось би, щоб ця молодь брала все найкраще від навчання у вузах та участі у подібних конкурсах, тільки в такому разі буде зростання економіки і розвиток країни», - говорить учасник журі конкурсу начальник першого управління Департаменту стратегії розвитку зв’язку адміністрації Держспецзв’язку Ігор Васильович Шестак. 

«Такі заходи не тільки стимулюють мозкову діяльність студентського середовища, а в цілому створюють базис і наукове підґрунтя для подальшого розвитку телекомунікаційної галузі. Майже всі роботи студентів заслуговують на подальше вивчення. У кожній доповіді є якісь свої інновації. Цей конкурс показав, що у нас досить багато не тільки розумної молоді, а ще й амбітної молоді, яка готова в подальшому розвивати і створювати нові сервіси, послуги і створювати всі умови для подальшого розвитку нашої держави», – коментує учасник журі конкурсу директор департаменту зв’язку НКРЗІ Іван Іванович Хохотва. 

За традицією, організатори відзначили всіх учасників конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» в індивідуальних номінаціях, які підкреслюють найсильніші сторони представлених робіт:

  • у номінації «За актуальність представленого проекту» перемогла команда Харківського національного університету радіоелектроніки (м. Харків);
  • у номінації «За практичну значущість і швидкість реалізації» перемогла команда Національного технічного університету «ХПІ» (м. Харків);
  • у номінації «За змістовність доповіді» перемогла команда Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (м. Тернопіль);
  • у номінації «За цікаву ідею і переконливість демонстрації» перемогла команда Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара (м. Дніпропетровськ);
  • у номінації «За елегантність проектування» перемогла команда Одеської національної академії зв'язку ім. О.С.Попова (м. Одеса);
  • у номінації «За наполегливість і завзятість» відзначена команда Донецького національного технічного університету (м. Красноармійськ);
  • у номінації «За сміливість і уміння тримати удар» отримала відзнаку команда Державного університету телекомунікацій (м. Київ). 

Про національну програму «Професіонали майбутнього 2015» 

«Професіонали майбутнього» – це конкурс наукових робіт серед студентів телекомунікаційних факультетів. Конкурс започатковано у 2006 р. компанією «МТС Україна» і вже 9-ий рік поспіль проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. 

Цього року в конкурсі «Професіонали майбутнього» взяли участь студенти та викладачі 11 провідних технічних вузів України. Усі команди розробляли проекти на тему «Впровадження технології IP-over-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS». Проекти спрямовані на підвищення економічної ефективності мережі за рахунок технології IP-over-DWDM, яка дозволяє знизити енергоспоживання, експлуатаційні та капітальні витрати, а також спростити архітектуру мережі. 

Журі конкурсу, до складу якого увійшли представники Міносвіти, НКРЗІ, Держспецзв'язку, 11 вузів-учасників, експерти «МТС Україна» та компаній-партнерів конкурсу – оцінювали наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки і архітектури проектування, швидкості реалізації і презентаційних навичок учасників. Переможці визначені абсолютною більшістю голосів.

Категорія: Новини МТС | Переглядів: 370 | Додав: JeraR | Теги: МТС, Професіонали майбутнього 2015, Львівської політехніки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]